Смарт Сервіс. Система автоматичного управління та регулювання

Системи автоматичного керування,
диспетчеризації та оптимізації

Смарт Сервіс. Система автоматичного управління та регулювання
Русский / Українська
Україна, м.Харків
Телефони:
+38 (057) 762-67-67
+38 (057) 712-29-36
E-mail: office@smartservice.kharkov.ua
www.smartservice.kharkov.ua


  


 

Наші партнери

Statistics & Control Inc. - інжинірингова компанія, розташована в Де-Мойн, штат Айова, США. S&C пропонує широкий спектр послуг від розробки системи керування, інтеграції та удосконалення шляхом тестування і впровадження в експлуатацію до навчання персоналу замовника та підтримки.

Овен - російська компанія, один із ведучих виробників засобів промислової автоматики. "Овен" розробляє і випускає мікропроцесорні пристрої для вимірювання та регулювання температури промислових об'єктів, системи керування за рівнем рідини, устаткування захисту погружних насосів і трифазних електродвигунів від аварійних режимів. Серед випущених виробів лічильники імпульсів і таймери різного призначення, інші засоби автоматизації виробництва.

СВ-Альтера - українська компанія, яка займає лідируючі позиції на українському ринку в області електротехніки і систем автоматизації технологічних процесів.

Технолінк Україна - офіційний дистриб'ютор GE Fanuc Intelligent Platforms - пропонує прямі поставки обладнання автоматизації GE Fanuc в найкоротші терміни і на взаємовигідних умовах; безкоштовні консультації з вибору, конфігурації та експлуатації засобів автоматизації GE Fanuc.

Електросвіт - українська компанія, що займається виробництвом різних компонентів автоматики для промислових цілей, а також для автоматизації житла. Виробник програмованого логічного контролера з вбудованим GSM комунікатором ES-ForthLogic.

 
 
 
 

Наші замовники

Statistics & Control Inc. - інжинірингова компанія, рассположенних в Де-Мойн, штат Айова, США. S&C пропонує широкий спектр послуг від розробки системи керування, інтеграції та удосконалення шляхом тестування і впровадження в експлуатацію до навчання персоналу замовника і підтримки.

ДКП КГ "Харківкомуночиствод" - Діяльність підприємства включає: прийом, відведення, перекачування, повну механічну та біологічну очистку стічних вод, що надходять від населення, комунально-побутових і промислових підприємств м. Харкова.

Югов-проект - проектний відділ компанії "Югов-Автоматика", основним напрямком діяльності якої є впровадження енергозберігаючих технологій (енергозбереження) та автоматизація технологічного процесу на базі обладнання Danfoss.

ООО «ХЛГЗ Плюс» - один із найпотужніших заводів в Україні, на якому виготовляються лікеро-горілчані, безалкогольні та слабоалкогольні напої.

ООО «Тубний завод» - здійснює виробництво всіх видів туб: ламінатних, поліетиленових та алюмінієвих, дозволених застосовувати для упаковки косметичної та харчової продукції, фармпрепаратів.

 
 
 


 

Новини

Травень 2011
Співробітники компанії "Смарт Сервіс" взяли участь у семінарі проведеному компанією «ВДТ-Автоматизація» спільно з представниками концерну Rockwell Automation. На семінарі представлена інформація про новітні технічні та програмні засоби Rockwell Automation (Allen Bradley).

Червень 2010
Програмування контролерів фірми Motorola MOSCAD і ACE-3600

Березень 2010
Отримання фахівцями компанії "Смарт Сервіс" сертифікатів компанії Motorola "Програмування контролерів фірми Motorola MOSCAD і ACE-3600"

Лютий 2010
Отримання фахівцями компанії "Смарт Сервіс" сертифікатів компанії Motorola "Система телемеханіки на базі контролерів фірми Motorola (MOSCAD, MOSCAD-L, ACE-3600): склад, принципи роботи, обслуговування"

 
 
Архів »
 
 

Швидкий перехід

 
 
 
  
Смарт Сервіс. Система автоматичного керування і регулювання
Україна, м. Харків
Телефони:
+38 (057) 762-67-67
+38 (057) 712-29-36
E-mail: office@smartservice.kharkov.ua


© 2009 «СмартСервіс ». Всі права захищені.